Gwiazdy, których styl uwielbiam

Myślę, że większość z nas lubi obserwować styl gwiazd - ja również, choć niestety dość rzadko stwierdzam, że któraś z nich rzeczywiście potrafi się ubrać. Są jednak cztery takie, których stylizacje praktycznie zawsze mi się podobają.

Mira Duma
Moją największą inspiracją, której styl po prostu uwielbiam jest Miroslava Duma - założycielka modowego serwisu Buro24/7. Nie tylko uwielbiam patrzeć na jej ubrania, ale także na nią samą, jest prześliczna, drobna i wygląda na niesamowicie sympatyczną.
Cenię ją szczególnie za to, że w rewelacyjny sposób potrafi oswajać obecne trendy, robi to z wielką klasą i łatwością, nigdy nie wygląda jak przebrana. Do tego rzeczywiście bardzo wyraźny jest jej własny styl - nie jest jedynie kopią modelek z wybiegów czy manekinów.Victoria Beckham
Styl Victorii nie jest mi tak bliski styl Miry - Victoria ubiera się bardzo elegancko, jednak od kilku lat trzyma ten sam, wysoki poziom. Ma fantastyczne projekty, jej stylizacje zawsze są bardzo spójne, proste fasonem i także ma typowy, charakterystyczny dla siebie własny styl.  Wie też doskonale jakie fasony jej pasują, a jakie nie - zwróćcie uwagę, że we wszystkich trzech stylizacjach ma te same okulary, a w dwóch z nich ten sam płaszcz (który zestawiła jednak w zupełnie inny sposób)!


Olivia Palermo
Olivię uwielbiam za to, że nosi trendy w sposób niewymuszony, podobnie jak Mirze przychodzi jej to z łatwością, a przy tym zawsze potrafi zachować naturalność. Ze wszystkich czterech jej styl lubię najmniej - jest najmniej charakterystyczny.

Blake Lively
Uwielbiam stylizacje Blake na wszelkiego rodzaju gale, rozdania nagród i premiery. Ma niesamowite wyczucie stylu, rewelacyjnie potrafi podkreślać atuty swojej figury, ma też w sobie dużo elegancji. Mimo że wiele innych aktorek bardzo dobrze potrafi ubierać się na gale, Blake zasługuje na szczególny szacunek, bo nie korzysta z usług stylisty, a nigdy nie zalicza żadnych modowych wpadek :)

Styl których gwiazd lubicie najbardziej?Znajdziecie mnie też tutaj

6 komentarzy:

 1. Ja jakoś na zagraniczne gwiazdy mało zerkam, ale z naszych rodzimych bardzo lubię styl i ogólną prezencję Mai Sablewskiej :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mirka jest boska, ale najlepszym stylem dla mnie jest połączenie Seleny Gomez, Mirki, Victorii i Taylor Swift ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Blake świetnie wygląda, ale bardzo nie lubię jej jako aktorki.
  Skoro przy Plotkarze jesteśmy, to uwielbiałam styl Blair :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Żadnych, nie obserwuję gwiazd i ich stylu- większości osób, które tu wymieniłaś w ogóle nie kojarze.

  OdpowiedzUsuń